A Cofidis Magyarország, az online hitelek specialistája álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

Kockázatelemző munkatárs

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • hitelportfolió elemzések elvégzése és javaslatok készítése a hitelminőség és nyereségesség optimalizálására
  • meglévő hiteljelentések, KPI-ok nyomon követése, fenntartása és fejlesztése (termék-, csatorna-, ügyfélszegmens és portfólió szinten)
  • a hitelkockázati rendszerek teljesítményének folyamatos nyomon követése és javítása (szabályok, folyamatok, eredménymutatók, stratégiák)
  • részvétel a lakossági hiteltermékeket érintő hitelkockázat-kezelési szabályrendszer kialakításában és működtetésében
  • a kockázat-megelőzési terület képviselete nemzetközi és lokális projektek és fejlesztések során
  • társterületek javaslatainak értelmezése, hitelkockázati érintettség feltárása és szakértő véleményezése
  • szoros szakmai együttműködés az értékesítési, hitelbírálati és a követeléskezelési területtel
  • piaci, szabályozói környezeti és portfolió-kutatások végzése, a legfontosabb trendek azonosítása és azok becsatornázása a napi működésbe

Téged keresünk, ha…

  • közgazdasági, pénzügyi, informatikai vagy matematikai (statisztikai) felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • jellemző rád a lényegretörő, összefüggéseket kutató gondolkodás
  • legalább 2-3 éves tapasztalattal rendelkezel fedezetlen lakossági hitelek tekintetében
  • kiváló analitikai és numerikus készségekkel bírsz, figyelsz a részletekre és megtalálod az összefüggéseket
  • képes vagy önállóan végezni a munkádat, de projektfeladatokban is szívesen veszel részt
  • Microsoft Excel ismereteid magas szinten vannak
  • megbízható angol nyelvtudással rendelkezel

Előnyként vesszük, ha:

  • pénzügyi elemzői képességekkel rendelkezel
  • tapasztalatod van a hitelbírálati döntéstámogató rendszerek paraméterezésében
  • jártasságot szereztél adattárházak felépítését és működését illetően
  • ismered a legelterjedtebb statisztikai és adatelemzési programokat (SQL, SAS, egyéb)
  • data science alapokkal is rendelkezel
  • francia nyelvtudásod van

Miért válassz minket?

  • jó hangulatú, fiatal, lendületes csapat tagja lehetsz
  • nálunk innovatív, piacújító megoldásokkal találkozhatsz
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk valamint éves bónuszt az alapbéren felül
  • kényelmes és színvonalas munkakörülmények között dolgozhatsz
  • támogatjuk a szakmai fejlődésed rendszeres tréningek, nyelvi kurzusok formájában
  • a próbaidőt követően home office lehetőséget (heti 2 nap) és rugalmas munkavégzést biztosítunk
  • hétköznapjaid egy stabil hátterű, nemzetközi vállalatcsoportnál töltheted

A munkavégzés helye és ideje

  • Nyíregyháza vagy Budapest
  • Teljes munkaidő
Elküldöm az önéletrajzomat
Ismersz valakit, akit érdekelhet a pozíció?
Oszd meg vele a részleteket!