A Cofidis Magyarország, az online hitelek specialistája álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

Ügyfélszolgálati csoportvezető - Nyíregyháza

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Szoros együttműködés a Cofidis Nyíregyházi ügyfélélmény központjának vezetőjével
  • Új kollégák kiválasztásában való részvétel, betanítás, mentorálás, integrálás
  • Folyamatos fejlesztés, támogatás és szakmai fejlődés biztosítása a kollégáknak
  • Csapat és különböző tevékenységek irányítása, ellenőrzése, magas színvonalú munkavégzés biztosítása
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása, stratégia kialakításában való aktív részvétel
  • Beosztások, statisztikák készítése
  • És számos izgalmas dologban még :)

Téged keresünk, ha…

  • Pénzügy/biztosítás/telekommunikáció/call center területén szerzett legalább 2 éves tapasztalatod van
  • Legalább 1 éves vezetői gyakorlattal rendelkezel
  • Szereted összefogni és átlátni a történéseket
  • Legalább középfokú végzettséged van
  • Vezetői hajlammal rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretekkel bírsz
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség jellemez
  • Eredményorientált és kitartó vagy
  • Előnyként vesszük:
  • Értékesítési tapasztalatod van
  • Tárgyalóképesen használod az angol vagy francia nyelvet

Miért válassz minket?

  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Innovatív, piacújító megoldások
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Kiemelkedően igényes, kényelmes munkakörülmények

A munkavégzés helye és ideje

  • Nyíregyháza
  • Teljes munkaidő
Elküldöm az önéletrajzomat
Ismersz valakit, akit érdekelhet a pozíció?
Oszd meg vele a részleteket!