A Cofidis Magyarország, az online hitelek specialistája álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

Termékmenedzser

Feladatok, amikben Rád számítunk:

  • A meglévő hiteltermékekhez vagy új termékfejlesztéshez kapcsolódó projektek teljes körű menedzsmentje, a fejlesztési igények összegyűjtése, fejlesztői specifikáció elkészítése, fejlesztések tesztelése szoros együttműködésben az IT területtel
  • A rábízott hiteltermékek megfelelő menedzselése a teljes ügyféléletciklus alatt, ezek módosítására vonatkozó üzleti igények koordinált és rendszeres összegyűjtése, valamint feldolgozása
  • Termékértékesítéshez kapcsolódó folyamatok alakítása, belső folyamatok megfelelő működésének biztosítása a társosztályokkal, marketing feladatok koordinálása
  • A termékek értékesítési eredményeinek folyamatos nyomon követése, értékesítési célok és ösztönző programok megvalósításának biztosítása, értékesítési csatornák támogatása
  • Árazási-, termékpozícionálási javaslattétel
  • Versenytársak és piac nyomon követése, törvényi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • Kimutatások, statisztikák nyomon követése és prezentálása a területen végzett feladatok kapcsán

Milyen munkatársat keresünk?

  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Nagyvállalati környezetben szerzett 1-3 év tapasztalat (Projektmenedzsment, termékmenedzsment, vagy értékesítés támogatási területen)
  • Agilis, önálló személyiség
  • Pontosan és önállóan is tudsz dolgozni és nagyfokú a terhelhetőséged

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nyitott, emberközeli légkörben, egy jó hangulatú csapat tagja lehetsz
  • Rugalmas munkaidőt és home office lehetőséget biztosítunk
  • Innovatív, piacújító megoldások
  • Versenyképes fizetés és egyéb széleskörű juttatások
  • Lehetőség a fejlődésre
  • Díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház, kényelmes munkakörülmények

Munkavégzés helye és ideje

  • Budapest XIII. kerület
  • Teljes munkaidő
Elküldöm az önéletrajzomat
Ismersz valakit, akit érdekelhet a pozíció?
Oszd meg vele a részleteket!