A Cofidis Magyarország, az online hitelek specialistája álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • az ügyfelek segítése, legyen szó akár kérdésről, panaszról, általános észrevételről
  • társosztályokkal való szoros együttműködés, hogy maximálisan támogassuk az ügyfelek hatékony és gyors kiszolgálását
  • használd a megszerzett tudásod, és törekedj arra, hogy minél egyszerűbben és minél eredményesebben old meg a feladatokat

Téged keresünk, ha…

  • tudsz csapatban és önállóan is dolgozni
  • precízen, mégis világosan kommunikálsz
  • megfelelő stílusban fordulsz az emberek felé
  • felhasználói szintű számítógép-ismerettel rendelkezel
  • értékesítési szemlélettel bírsz
  • telefonos ügyfélszolgálati pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezel

Miért válassz minket?

  • jó hangulatú, összetartó csapat
  • innovatív, piacújító megoldások
  • versenyképes fizetés és egyéb széleskörű juttatások
  • lehetőség a fejlődésre
  • nyitott, emberközeli légkör
  • home office lehetőség
  • díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház, kényelmes munkakörülmények

A munkavégzés helye és ideje

  • Budapest XIII. kerület
  • Teljes munkaidő
Elküldöm az önéletrajzomat
Ismersz valakit, akit érdekelhet a pozíció?
Oszd meg vele a részleteket!