A Cofidis Magyarország, az online hitelek specialistája álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

Telefonos behajtási munkatárs

Feladatok, amikben Rád számítunk:

  • telefonon történő kapcsolattartás a késedelmesen fizető vagy nem fizető ügyfelekkel
  • kimenő hívások indítása, bejövő hívások fogadása
  • az esetleges nemfizetés következményeinek ismertetése
  • az ügyfelek teljes körű tájékoztatása a követeléskezelési folyamatról, áthidaló megoldásokról
  • fizetési kötelezettség-vállalások nyomon követése/saját portfólió kezelése
  • aktív részvétel a behajtási struktúra kiépítésében/fejlesztésében
  • a fenti tevékenységekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Milyen munkatársat keresünk?

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • dolgoztál már pénzintézetnél és/vagy van call centeres tapasztalatod
  • ügyfélközpontú gondolkodás jellemez
  • határozott fellépésed van
  • terhelhető vagy
  • átlagon felüli kommunikációs készséggel rendelkezel

Miért jó nálunk dolgozni?

  • nyitott, emberközeli légkörben, egy jó hangulatú csapat tagja lehetsz
  • próbaidő után heti 2 nap home office lehetőség
  • támogatjuk a szakmai fejlődésed
  • kényelmes és színvonalas munkakörülmények között dolgozhatsz
  • innovatív, piacújító megoldások jellemeznek minket
  • széles béren kívüli juttatásokat nyújtunk

Munkavégzés helye és ideje

  • Nyíregyháza vagy Budapest
  • Teljes munkaidő
Elküldöm az önéletrajzomat!
Ismersz valakit, akit érdekelhet a pozíció?
Oszd meg vele a részleteket!