A Cofidis Magyarország, az online hitelek specialistája álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

Szenior könyvelő

Feladatok, amikben Rád számítunk:

  • A fióktelep számviteli feladatainak ellátása, ellenőrzése
  • Riportok készítése az anyavállalat felé
  • A fióktelep adóbevallásainak elkészítése, ellenőrzése, a jogszabályi megfelelés biztosítása
  • Az éves beszámoló összeállítása a területvezető instrukciói alapján
  • Számviteli ellenőrzések végrehajtása
  • Részvétel a területet érintő projektekben, adózási, számviteli szakvélemények megfogalmazása, tesztelések végrehajtása

Milyen munkatársat keresünk?

  • Számviteli területen szerzett minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezel
  • Számviteli vagy közgazdasági felsőfokú végzettséged van
  • Alapos, aktív adózási ismeretekkel rendelkezel
  • IFRS ismereteid vannak
  • Microsoft Excel ismerettel bírsz
  • Angol nyelvtudással rendelkezel
  • Pontosság, precizitás jellemez
  • Jó a problémamegoldó képességed

  • Előnyként vesszük:
  • Francia nyelvtudás
  • Adótanácsadói képesítés
  • Mérlegképes könyvelői minősítés (Vállalkozási/Pénzintézeti, IFRS)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Innovatív, piacújító megoldások
  • Versenyképes fizetés és egyéb széleskörű juttatások
  • Lehetőség a fejlődésre
  • Nyitott, emberközeli légkör
  • Díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház, kényelmes munkakörülmények

Munkavégzés helye és ideje

  • Budapest XIII. kerület
  • Teljes munkaidő
Elküldöm az önéletrajzomat
Ismersz valakit, akit érdekelhet a pozíció?
Oszd meg vele a részleteket!