A Cofidis Magyarország, az online hitelek specialistája álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

Junior Projektmenedzser

Feladatok, amikben Rád számítunk:

  • az üzleti területek által megrendelt fejlesztési igények, projektek vezetése (igényfelmérés, tesztelés, rendszerbe helyezés, nyomon követés)
  • dokumentációkezelés (specifikációk, projekt dokumentációk, jelentések)
  • az IT rendszerben történő időszakos változtatások kezelése és tesztelése közösen az üzleti és IT területekkel
  • az üzleti területek által nyitott hibajegyek kezelése és továbbítása az IT szolgáltató felé
  • kapcsolattartás az érintett üzleti területekkel, az IT szolgáltatóval, és belső üzemeltetőkkel
  • üzleti területek szakmai támogatása az igénydefiniálásban
  • döntés-előkészítő anyagok összeállítása

Milyen munkatársat keresünk?

  • projektmenedzserként szerzett minimum 1 éves, vagy projekttagként szerzett minimum 2 éves munkatapasztalatod van
  • erős aktív középszintű angol nyelvtudásod van szóban és írásban is
  • ügyfélközpontúság, üzleti tudatosság jellemez (üzleti igényfeltárás képessége)
  • meggyőzési és önérvényesítési készséggel bírsz
  • tárgyalási- és konzultációs készséged van
  • magas szinten használod a Microsoft Office rendszereket
  • Előnyként vesszük:
  • IT fejlesztési és technológiai ismeretek és tapasztalatok
  • informatikai, műszaki, vagy gazdasági végzettség
  • francia nyelvtudás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • nyitott, jó hangulatú, összetartó csapat
  • céges laptop, és mobiltelefon
  • home office
  • vonzó cafeteria és prémiumrendszer a fizetésen felül
  • innovatív, piacújító megoldások
  • díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház

Munkavégzés helye és ideje

  • Budapest XIII. kerület
  • Teljes munkaidő
Elküldöm az önéletrajzomat
Ismersz valakit, akit érdekelhet a pozíció?
Oszd meg vele a részleteket!