A Cofidis Magyarország, az online hitelek specialistája álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

Értékesítési munkatárs - Nyíregyháza

Feladatok, amikben Rád számítunk:

  • megadott állomány felkeresése és biztosítások értékesítése telefonon keresztül
  • a fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • egyéb, eseti jellegű ajánlatok megtétele, információ– és adatgyűjtés (piackutatás), adategyeztetés
  • az ügyfelek tájékoztatása a hiteligénylés/hitelfelvétel folyamatával kapcsolatosan
  • a már meglévő ügyfelek hiteligényeinek felmérése, ajánlattétel, tanácsadás

Milyen munkatársat keresünk?

  • felsőfokú végzettséged van vagy rendelkezel MNB Biztosításközvetítői Hatósági Vizsgával
  • felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretekkel bírsz
  • határozott fellépésű, jó kommunikációs készség jellemez
  • értékesítési szemlélet jellemez
  • eredményorientált és kitartó vagy
  • önállóan és igényesen végzed a munkádat
  • ügyfélközpontúság jellemez
  • Előnyt jelent:
  • nyelvtudás (angol vagy francia)
  • pénzintézeti / ügyfélkapcsolati tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • rugalmas munkavégzés
  • home office lehetőség
  • jó hangulatú, összetartó csapat
  • innovatív, piacújító megoldások
  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • kényelmes munkakörülmények

Munkavégzés helye és ideje

  • Nyíregyháza
  • Heti 40 órás munkavégzés beosztás szerint
Elküldöm az önéletrajzomat!
Ismersz valakit, akit érdekelhet a pozíció?
Oszd meg vele a részleteket!