A Cofidis Magyarország, az online hitelek specialistája álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

Digital Marketing projektmenedzser

Mi a feladat?

  • Weboldalunk szerkesztése, fejlesztésének menedzselése: tartalmi, design és konverzió szempontjából optimalizálja az oldalt
  • Webmesteri feladatok
  • Koordinálja és ellenőrzi a külsős fejlesztő cégeket
  • Munkájával hozzájárul a weboldalon történő értékesítési eredmények növeléséhez
  • Landing és sales oldalak készítése az online kampányok támogatásához, folyamatos A/B tesztelés és hőtérképes elemzés a konverziók növelése érdekében
  • A változtatások implementálása előtt megfelelő tesztelési folyamatot dolgoz ki, koordinálva az érintett operatív területeket
  • Marketing kampányokhoz kapcsolódó online, digitális alkalmazások, applikációk fejlesztésének koordinálása
  • Új termékek fejlesztésében közreműködés
  • SEO projektek menedzselése

Milyen munkatársat keresünk?

  • Min. 3 év tapasztalat vállalati IT/Marketing területén (pénzintézeti v. biztosítási szektor előny!), a fenti feladatokhoz hasonló felelősségi körrel
  • Website fejlesztési projectekben project menedzserként is részt vett, ezt referenciákkal is igazolni tudja, az ebben alkalmazott project lépésekben és technológiákban (css, html / html 5, php, mySQL, Java, Javascript) otthonosan mozog
  • Alapszintű SEO / SEM tudás elvárás, mélyebb tudás a területen előnyt jelent
  • Angol nyelv tárgyalószintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Francia nyelv előny, de nem elvárás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Jó kommunikáció készség, határozottság
  • Önállóság
  • Kiváló problémamegoldó gondolkodás
  • Stressztűrő képesség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes fizetés+ teljesítmény prémium
  • Home office lehetőség
  • Egyéb juttatások

A munkavégzés helye és ideje

  • Budapest XIII. kerület
  • Teljes munkaidő
Elküldöm az önéletrajzomat
Ismersz valakit, akit érdekelhet a pozíció?
Oszd meg vele a részleteket!