A Cofidis Magyarország, az online hitelek specialistája álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

CRM kampány szakértő

Feladatok, amikben Rád számítunk:

  • CRM stratégia és kommunikációs anyagok alakítása és megvalósítása
  • Alaposan megérted az ügyfél portfolióinkat, az ügyfelek motivációit, hogy mivel elégedett, milyen életszakaszban van, milyen tervei vannak, amelyekhez finanszírozási forrásra van szüksége
  • A különböző ügyfél szegmensekre szabott kommunikációkat készítesz elő és tesztelsz (főképp email, SMS, levél)
  • Ügyfélközpontúan gondolkodsz, az ügyfél igényeit, hiteltermékekkel kapcsolatos elvárásait szem előtt tartod
  • Szorosan nyomon követed az egyes szegmensekre kiküldött kommunikációs ajánlatok, tartalmak hatékonyságát
  • Hipotéziseket állítasz majd fel, tesztelsz és értékelsz, majd a tapasztalatokat megosztod a marketing és termékmenedzsment csapattal
  • Szorosan együtt dolgozol a marketing csapattal, hogy a külső- és belső kommunikáció koherens legyen
  • Szorosan együtt dolgozol a marketingkommunikációs csapattal a kreatív megvalósításon, hogy a kommunikációs anyagok a Cofidis márka imázsát hatékonyan támogassák
  • Munkáddal hozzájárulsz a keresztértékesítési eredmények eléréséhez

Milyen munkatársat keresünk?

  • Felsőfokú közgazdasági, vagy kommunikációs végzettséged van
  • Minimum 5 év tapasztalattal rendelkezel CRM menedzsment területen
  • Van tapasztalatod e-mail marketing területen
  • Üzleti gondolkodás jellemez
  • Nem a problémát látod, hanem a kihívást és a megoldást
  • Kreatívan gondolkodsz
  • Előny lehet a középfokú angol nyelvtudás – írásban és szóban
  • Szakmai kíváncsiság jellemez
  • Határozott és kitartó vagy a munkádban
  • Jó csapatjátékos vagy

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Dinamikus munkakörnyezet, fejlődési lehetőség
  • A szektorban versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos képzés-fejlesztés
  • Fiatal, lendületes csapat

Munkavégzés helye és ideje

  • Budapest XIII. kerület
  • Teljes munkaidő
Elküldöm az önéletrajzomat
Ismersz valakit, akit érdekelhet a pozíció?
Oszd meg vele a részleteket!