A Cofidis Magyarország, az online hitelek specialistája álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

BI munkatárs

Feladatok, amikben Rád számítunk:

  • Az adattárházban szereplő adatok tisztítása, rendszerezése, esetenként javítása
  • A hitelportfolióval kapcsolatos adatok és attribútumok koherenciájának fenntartása
  • Havi pénzügyi zárás és a felügyeleti riportok támogatása
  • Adatsorok, adattáblák előállítása a felmerülő igényeknek megfelelően
  • Meglévő folyamatok optimalizálása, a redundanciák kiszűrése
  • Fejlesztésekhez kapcsolódó tesztek futtatása, a diszkrepanciák elemzése

Milyen munkatársat keresünk?

  • Hitelintézetnél/banknál szerzett minimum 1 éves BI tapasztalattal rendelkezel
  • Szakirányú felsőfokú végzettséged van
  • Ismered az SQL és/vagy SAS Enterprise Guide adatkezelési funkciókat
  • Erős Microsoft Excel ismerettel bírsz
  • Angol és/vagy francia nyelvtudással rendelkezel
  • Analitikus szemléletmód jellemez
  • Jó a problémamegoldó képességed és képes vagy önállóan, proaktívan dolgozni

  • Előnyként vesszük:
  • Értékvesztési modellek ismeretében szerzett tapasztalat
  • Felügyeleti riportok készítésében szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Innovatív, piacújító megoldások
  • Versenyképes fizetés és egyéb széleskörű juttatások
  • Lehetőség a fejlődésre
  • Nyitott, emberközeli légkör
  • Díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház, kényelmes munkakörülmények

Munkavégzés helye és ideje

  • Budapest XIII. kerület
  • Teljes munkaidő
Elküldöm az önéletrajzomat
Ismersz valakit, akit érdekelhet a pozíció?
Oszd meg vele a részleteket!